Hogeschool Gent Logo

CONTACT

Stuurgroep

BEST | Sandra Suy | sandra.suy@hogent.be
BINF en BMER | Guido Beelaert | guido.beelaert@hogent.be
BIOT | Nicolas Gryson | nicolas.gryson@hogent.be
BIOT MELLE | Frank Van Boxstael | frank.vanboxstael@hogent.be
CONS | Dries Sel | dries.sel@hogent.be
HABE | Nadja De Craene | nadja.decraene@hogent.be
INWE | Guy Foubert | guy.foubert@hogent.be
KASK | Martine Clierieck | martine.clierieck@hogent.be
LERA | Cathelyne Dyserinck | cathelyne.dyserinck@hogent.be
TECH | Hans Vanlanduyt | hans.vanlanduyt@hogent.be
SOAG | Martine Deneckere | martine.deneckere@hogent.be
VESA | David Van Bunder | david.vanbunder@hogent.be
VETO | Desiree Schyns | desiree.schyns@hogent.be

COÖRDINATIE | Sofie Vandamme | sofie.vandamme@hogent.be

SECRETARIAAT | algemeen | studiumgenerale@hogent.be
WEBMASTER | marc.popelier@hogent.be

Departementen

zoekt u een adres of contactgegeven van een departement
dan kan u die vinden op het hnet.hogent.be
onder infobronnen > klapper (link)

voor externen: u kan alle gegevens vinden op de websites van de departementen

BIOT http://biot.hogent.be
BINF http://binf.hogent.be
BMERhttp://bmer.hogent.be
BESThttp://best.stylelabs.com
INWEhttp://inwe.hogent.be
VETOhttp://veto.hogent.be
HABEhttp://habe.hogent.be
CONShttp://cons.hogent.be
KASKhttp://www.kask.be
LERAhttp://lera.hogent.be
VESAhttp://vesa.hogent.be
TECH http://tech.hogent.be
SOAGhttp://soag.hogent.be

vzw Associatie Universiteit Gent

Vier partnerinstellingen in Oost- en West-Vlaanderen bundelen hun krachten op het vlak van onderwijs, onderzoek, dienstverlening en infrastructuur.

Met 56.500 studenten en 10.000 medewerkers bouwt de vzw Associatie Universiteit Gent aan een Vlaamse studie- en onderzoeksomgeving van Europees belang.

Streven naar kwaliteit, pluralisme, studenten- en personeelsparticipatie en een sterke interactie met de regio staan centraal in de werking van de vzw Associatie Universiteit Gent.

De vzw Associatie Universiteit Gent werd formeel opgericht op 29 april 2003 . (www.augent.be)

Drie van deze instellingen gaan in de komende academiejaren een samenwerkingsverband aan voor het Studium Generale; Hogeschool West-Vlaanderen, een aantal faculteiten van de universiteit en de Hogeschool Gent bieden het studium generale samen aan. Dat betekent dat studenten van deze instellingen en/of faculteiten zich kunnen inschrijven voor studium generale als keuzevak.

Begeleiding van de studenten, evaluaties en interne communicatie verlopen autonoom per instelling.